Skrzatusz
Skrzatusz (90)
Powyżej konferencją wygłosił ksiądz Krzysztof Wons podczas III Kongres Nowej Ewangelizacji w Skrzatuszu.
Przywitanie biskupa Grzegorza Rysia - rozpoczynając III Kongres Nowej Ewangelizacji w Skrzatuszu.
28 maj 2015
III Kongres Nowej Ewangelizacji w Skrzatuszu. Powyżej Eucharystia oraz homilia biskupa Grzegorza Rysia.
28 maj 2015
Powyżej wprowadzenie do III Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji w Skrzatuszu. Kongres poświęcony był zagadnieniom ewangelizacji środowisk wiejskich.
''Papież Franciszek wzywa nas do tego, byśmy stawali się uczniami - misjonarzami'' - mówił ks. Artur Godnarski, sekretarz Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji na początku maja 2015 roku w Sekretariacie KEP. Zapowiadając III Kongres Nowej Ewangelizacji w Skrzatuszu (28-31 maja), omawiał jego wymiar praktyczny.
22 maj 2015
Specjalne zaproszenie księży na III Kongres Nowej Ewangelizacji do Skrzatusza. Więcej na: www.nowaewangelizacja.org
Zapowiedź III Kongresu NE - Zaprasza dr Monika Przybysz.
III Kongres Nowej Ewangelizacji pod hasłem "Skarb w roli" był organizowany w sanktuarium maryjnym w Skrzatuszu, w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, w dniach 28-31 maja 2015 roku. Powyżej zapowiedź III KNE.
Więcej informacji: http://nowaewangelizacja.org/iiikongr...
Zapowiedź III Kongresu NE - Ewangelizatorzy idą do pola. Spędzają czas pracując, rozmawiając, są razem z ludźmi mieszkającymi tam - mówi bp Grzegorz Ryś o ewangelizacji, która w tym roku będzie poświęcone środowiskom wiejskim. III Kongres Nowej Ewangelizacji pod hasłem "Skarb w roli" jest organizowany w sanktuarium maryjnym w Skrzatuszu, w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, w dniach 28-31 maja 2015 roku. Więcej informacji: http://nowaewangelizacja.org/iiikongr...
Co roku w weekend po wspomnieniu Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu - Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej - odbywa się niesamowite spotkanie - młodych w sobotę i trochę dojrzalszych w latach - w niedzielę. Uroczystości gromadzą kilkanaście tysięcy wiernych. Na ten czas łaski zaprasza bp Edward Dajczak - Ordynariusz Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. W tym roku będą to dwa dni 20 i 21 września. Zapraszamy do przeżywania razem z nami cudu Kościoła. Jezus = życie!
"Blog Bez Piuski" jest cyklem nagrywanym od kilku lat przez biskupa Edwarda Dajczaka. To chwila zatrzymania się w gonitwie świata i zachęta do: odkrycia poczucia sensu, skosztowania smaku modlitwy, stanięcia z Bogiem twarzą w twarz...Dziś Biskup zaprasza do Skrzatusza - posłuchaj dlaczego...
Tomek i Krystian z diakonii muzycznej "Tyle dobrego" zapraszają na spotkanie młodych do Skrzatusza. Odbędzie się ono 15 września 2012 roku.
Zaproszenie biskupa Edwarda Dajczaka.
Kamila Zacharek zaprasza na Diecezjalne Spotkanie Młodych Skrzatusz 2012. Spotkanie odbędzie się 15 września 2012 roku.

