Zaproszenie na wspólną modlitwę przy IKONIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ
Serdecznie zapraszam na wyjątkowe wydarzenie:
MEDYTACJA PRZY IKONIE TRÓJCY ŚWIĘTEJ
To piękny sposób na głębokie i modlitewne zakończenie dzisiejszej Niedzieli Trójcy Świętej.
-
Kiedy: Dzisiaj (niedziela), godz. 20:30
-
Gdzie: Kościół parafialny w Kretominie
Spotkanie zakończymy wspólnym Apelem Maryjnym.
Zabierz ze sobą otwarte serce i chwilę na zatrzymanie się w Bożej Obecności.
Do zobaczenia na wspólnej modlitwie! ks. Krzysztof Witwicki
Ps. Będę ogromnie wdzięczny za podanie tego zaproszenia dalej – podzielmy się tym czasem z innymi!
Bp Krzysztof Zadarko – Przedświąteczna konferencja
Dziennikarze spotkali się z bp. Krzysztofem Zadarko podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji zbliżających się świąt.


